Zákaznická podpora

Naším cílem je vaše spokojenost. Vyberte si kanál, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům a najděte odpovědi na všechny své otázky.

  • K2 ori. Přečtěte si, jaké novinky vám přináší aktuální verze Informačního systému K2.
  • K2 infoservis. Hlavní zákaznický portál, který slouží k hlášení neočekávaného chování systému a zadávání nových požadavků na rozvoj produktů K2.
  • K2 helpdesk. Máte problém se serverem, jiným hardwarem nebo cloudem? Nahlaste nám ho právě zde.
  • K2 dokumentace. Kompletní nápověda k Informačnímu systému K2 online.
  • K2 TV. Videoportál s originálním obsahem – videotipy, webináři i záznamy konferencí a seminářů.

K2 ori

K2 ori

Každý rok pro vás chystáme novou verzi Informačního systému K2. Ta letošní vyšla v listopadu 2021 a jmenuje se K2 ori. A co vám nabízí? Především zcela novou a intuitivní tvorbu dashboardů, využití těch nejmodernějších technologií pro provoz e-shopu, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky z oblasti e-commerce, nebo využití Internetu věcí. A to není zdaleka všechno. Více se dozvíte na samostatné stránce věnované právě K2 ori.

Zjistěte více na ori.k2.cz

K2 infoservis

K2 infoservis

Infoservis je naším hlavním komunikačním kanálem s vámi. Najdete v něm nejen sekci pro hlášení chyb, ale také zákaznickou podporu připravenou vám pomoci, jak nejrychleji to jen bude možné. Součástí infoservisu je také diskusní fórum pro širokou vrstvu uživatelů K2. Najdete v něm různá témata, rady, návody a zkušenosti ostatních uživatelů.

Přejít na stránky K2 infoservisu

K2 helpdesk

K2 helpdesk

Náš K2 helpdesk slouží jako zákaznická podpora v případě hardwarových nebo cloudových služeb. Pokud máte jakýkoliv problém se svou IT infrastrukturou, naši technici vám rádi, rychle a kvalitně pomůžou.

Přejít na stránky K2 helpdesku

K2 dokumentace

K2 dokumentace

Potřebujete si ověřit, jak funguje některá funkce, nebo jestli je váš postup správný? S tím vám může pomoci kompletní online dokumentace Informačního systému K2. Je vhodná pro uživatele, techniky i správce systému.

Přejít do K2 dokumentace

K2 TV

K2 TV

Na našem videoportálu najdete celou řadu užitečných informací. Pravidelně pro vás natáčíme například účetní videotipy - krátká videa s jednou vybranou vychytávkou, která vám usnadní každodenní práci, nebo webináře určené pro uživatele i správce. Na K2 TV najdete také záznamy z našich konferencí nebo účetních seminářů.

Přejít na K2 TV